Web Tasarımı | İkaruxt Web Tasarımı, Yazılım, Grafik, Sosyal Medya ve BT Danışmanlık | Ankara

Slide İstediklerinizi dinleyip hayallerinizi inşa ediyoruz. Dün birlikte hayal ettik, bugün birlikte keşfediyoruz, yarın birlikte inşa edeceğiz Biz Kimiz ?

Hayal gücünüzle sınırlıyız.

Dijital marka danışmanlığı ve medya planlamasıyla Ankara’da, çok yönlü ekibi ile hizmet vermektedir. İkaruxt olarak her markamıza samimi bir şekilde yaklaşıp, rakiplerinden sıyrılıp dijital mecrada işletmenizin her zaman bir adım önde olmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.
image
image

Hızlı Tasarımlar

Süçlerinizi en hızlı şekilde tamamlıyoruz.

Parlak Fikirler

Standartlara bağlı kalmıyoruz işinizi geliştirecek fikirler sunuyoruz.

Profesyonel Ekip

Nasıl çalıştığımızı sadece annelerimize sorun.

Tüm projelerimiz anne desteği ile tamamlanıyor. Gerek sıcak bir çay gerek bir parça mutluluk ile yapılmış çikolatalı kek bazen bir kahve annelerimiz nasıl çalıştığımızı iyi bilirler.

Değer kattıklarımız

Sunduğumuz yazılım ve hizmetler kadar, işinizin gücünü gerçekten açığa çıkarmak için sizinle ortak olmamızı sağlayan şey, oluşturduğumuz ilişkilerdir.
image
Image

Yeni Fikirler Keşfedin

Tam hizmet veriyoruz, bu da sizi tasarım ve içerikten dijitale kadar kapsadığımız anlamına geliyor. Bizimle kalıcı bir ilişki kuracaksınız, iş birliği bizim için çok önemlidir. Zaman zaman sizi konfor alanınızın dışına iteceğiz, ancak burası parlayacağınız yer.