İnsan kaynakları | İkaruxt Web Tasarımı, Yazılım, Grafik, Sosyal Medya ve BT Danışmanlık | Ankara

Sen ne zaman hazırsan Bizde hazırız seninle tanışmak ve seni projelerimizde görmek isteriz. Seni tanımak isterim yiğidimm

Bir Cisim Yaklaşıyor.

Yaptığımız işi seviyoruz ve çalışmalarımız son derece yaratıcı.Harika şeyler tasarlıyoruz. Mevcut açık konumlarımızı burada bulabilirsiniz. Bize ekibimiz için profesyonel ve kişisel olarak sahip olduğunuz yeteneklerinizi gösterin.
image
image
image

İK Süreçlerimiz.

İkaruxt Web Tas. ve Dan. Hiz. insan kaynakları yönetiminin temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği bularak ailemizi genişletmek, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak, ekip çalışanları için global kariyer olanakları oluşturup geliştirmektir.
image
image
image
image
İkaruxt Web Tas. ve Dan. Hiz.’in bağlı olduğu değerler ve kültürü doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmektedir.Birim müdürlerince gerçekleştirilen mülakatlarla söz konusu pozisyon için mesleki yeterlilik ölçümünden sonra işe alım gerçekleştirilir.
İkaruxt Web Tas. ve Dan. Hiz. ailemize katılmak, yeniliklere ve değişimlere açık olmayı; sonuç odaklı yaratıcı çözümler geliştirebilmeyi gerektiriyor. Siz de bu büyük resmin içinde yer almak istiyorsanız, özgeçmişinizi bize kurumsal web sitemiz veya “info@ikaruxt.com.tr” adresi üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.
image
image

Artık Konuşalım!

Güç kalkanların devrede mi?

Karşınızda internet efsanelerini ezbere bilen bir ekip var dj ercikten 32. gün sol kavgasına sokaklarda kalıyo teyzeden yırmağaaa gidiyum abiye bu ekip seni çok güldürecek ama çokta çalıştıracak buna hazırsan konuşalım.
image

Açık Pozisyonlar

Oku, Keşfet, Cesaret et ve Hazır ol  #ikaruxtkariyer