Ankara BT Danışmanlık Hizmetleri | İkaruxt

Image BT'ye farklı yaklaşıyoruz İşletmenizi yükseltmek için tasarlanmış entegre hizmetler sunuyoruz. Bizi Arayın Biz Kimiz ?

Konuşma ve Hazırlık

Süreçler, sistemler ve teknolojiler gibi konuları analiz ederek, mevcudu değerlendirerek ve sonraki adımları belirleyerek kuruluşunuzla proje oluşturuyoruz.

Aksiyon ve Çalışma

Sektördeki en iyi uygulamalara ve önerilere göre bir uygulama yol haritası sunuyoruz. Sertifikalı profesyonellerden oluşan bir ekiple kalite odaklı hizmet vererek hedeflerinize ulaşıtırıyoruz.

Analiz ve Uyum

Süreçlerinizin tamamlanmasının ardındna tüm sistemleri izliyoruz ve raporlarla uyumluluk süreçi oluşturuyoruz. Gerekli çalışmlar ile kurumun sistemlere uyulu hale gelmesini sağlıyoruz.

İşinize odaklanabilmeniz için perde arkasında çok çalışıyoruz.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, BT güvenliğinizi, altyapınızı,
otomasyonlarınızı ve sistem bakımınızı proaktif bir şekilde yönetir ve ortaya çıkmaları durumunda sorunlara yanıt verir.
image
image

Sanal bir BT departmanına sahip olmak gibi

Uzak bir ekiple bağlantı kurarak, işinizin diğer alanları için zaman, para ve kaynak tasarrufu sağlarsınız. Bu nedenle, siz programı yürütmekle meşgulken, operasyonel ve teknolojik ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmış Yönetilen Hizmetler ve Danışmanlığı uyguluyoruz.

Küçük ve orta ölçekli işletmeniz için büyük ölçekli hizmet.

İşinize odaklanmanız için size zaman kazandıran, çalışan bir BT sistemine sahip olmayı seveceksiniz.
Bilgi İşlem
Tüm bilgi işlem süreçlerinin yönetilmesi arıza ve bakım hizmetleri ikaruxt tarafından uzama bt elemenları ile gerçekleştirilir.
Alt Yapı
Bt ekiplerimizce altyapı ( Kablolama ) sistemlerinizi hazırlıyoruz. Ağ sistemleri ile son teknoloji sistemleri sizler için bir araya getiriyoruz.
Güvenlik
Görüntüleme sistemleri, Geçiş kontrol sistemleri, Siber güvenlik çözümleri vb. tüm sistemlerini uzman BT ekibimiz kurulum bakım ve desteğini veriyoruz.

Kaliteli, yenilikçi ve eksiksiz

Küçük ve orta ölçekli bir işletme için bir BT departmanı kullanmak her zaman mümkün veya gerekli değildir.  En son teknoloji ve birinci sınıf, kişiselleştirilmiş destekle desteklenen büyük ölçekli BT hedeflerine ulaşmak için her büyüklükteki şirketle çalışıyoruz.

Bizi Anlatıyorlar

Sizin için değil ” Sizinle birlikte çalışıyoruz. “
Avatar

Bilgi İşlem Ekibi

7 Kişiden oluşan uzaman ekip
Avatar

Alt Yapı

9 Kişiden oluşan uzman Ekip
Avatar

Güvenlik ve Sistem

7 Kişiden oluşan uzman Ekip

Kimler var ?

Ekibimizi sürekli genişletiyoruz ve güncel tutuyoruz. Alınması gereken eğitimler sertifikaları aldırıyoruz. İhtiyaçlara en uygun ekibi projerimize göre şekillendiriyoruz. Ekibimiz içerisinde Sistem Ağ Uzmanı, Altyapı Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Server Sunucu Uzmanı, Yazılım ve Donanım Uzmanları bulunmaktadır.